نتایج جستجو برای عبارت :

سواستفاده‌ی ایرانسل از پیام‌های اضطراری

سلام خدای عشقسلام قلبهای مهربانسلام دوستانامروزتان پراز لبخندان شاءاللهروزی قلبتان محبتروزی چشمتان برق شادیروزی  عمرتان عشقو روزی زندگیتانصمیمیت و صداقت باشهصبح تون عاشقانه روزتون پرانرژی وشاد
بخند
(( بخند تا دنیا بهت بخنده. چرا نخندیم. شده الکی بخندیم. نزاریم زمان از ما سواستفاده کنه.بزار ما سواستفاده بکنیم ازش.من و بچه های مهرزمان هر روز موقع کار فقط میگیم میخندیم.حتی روزهایی که یه دونه مهرژلاتینی هم نداریم. یه روز مهرلیزری داریم دو
یه بار دیگه این ترویی رو که یوش داره رو به افق محو میشه رو ببینم تو استوریاتون بلااستثنا بلاک
انگار خودتون قبلا اونطوری نبودین حالا برا فالوراتون استوریش میکنید ک چی‍♀️
خیلی دلم میخواس اینو منم استوری کنم براشون
منتها گفتم زششته بی عصابیمو بکنم تو چش بقیهِ فالورای قشنگم

همچنین زشتههه که وقتی یکی بهتون اعتماد کرده و حالا ک بینتون بهم خورده برین ازاعتمادش سواستفاده کنین. میفهمین زشته؟ الان که من شخص سوم بودم و این ماجرا جلو چشمام رخ داد
گاهی خیلی راحت باید نه گفت 
به فرهنگی که حالت را خوب نمی کند و وظایف اش را به درستی انجام نمی دهد .
به آدم هایی که گرو کشی عاطفی میکنند و از قلب تو و وجدانت میخواهند سواستفاده کنند .
به باورهایی که پشت به پشت به ما رسیده بی آنکه دردی از ما دوا کند . عقایدی که اغلب حتی میتواند حال خراب کن هم باشند .

روح وحشی
هویت یک اعتبارمحسوب میشودبیانگرهمه چیزهست اصل ونژادومیزان ثروت ودارایی افراد.درسال1398افرادزیادی روانه دادگاه میشدندکه اختلاسگربودندباکدملی دیگران.پیچیدگی پرونده های فسادداردرهویت اختلاسگران بود.افرادی بودندکه همه هویت آنهادرسامانه سجام ثبت بودبااین حال عده دیگری به اسم آنهافسادمالی واداری انجام میدادند.این افرادازسیمکارت ثبت شده درسامانه سجام سواستفاده مینمودند.
من از ۷۹ درصد دلسوزی تشکیل شدم ولی نباید سواستفاده کنه. اینکه جوابشو نمیدم نه از سر جلب توجه‌ئه نه مهر طلبی‌. فقط خسته شدم. دیگه نمی‌خوام اهمیت بدم به کسی که حال بدش تو حیطه‌ی وظایف من نیست. اگر بلاک نمی‌کنم یا زنگ نمی‌زنم سر فحش و فضاحت رو بکش بهشون فقط برای اینه که تو عالم در و همسایگی زشته و احترام نون و نمکی که با هم خوردیم رو نگه می‌دارم.
آروم‌ترم و بیشتر میتونم خشمم رو کنترل کنم و اینا علاوه بر تلاش خودم تاثیرات عرفانه.
ماهی جان عزیزم ، آیا خطت هنوز همون قبلیه؟ با کمال میل اطلاع میدم ....دوستانی که وبلاگ ماهی ، گاهنگار رو میخونید و جویای احوالش هستید ماهی این پیام برام گذاشته :" ادرس سابق وبم رو یکی برداشته و داره ازش سواستفاده میکنه. اگه خواننده مشترکی داریم و بهشون دسترسی داری، ممنون میشم اطلاع بدی بهشون.من فعلا هیچ وبلاگی ندارم. "
موضوعی که امروز انتخاب کردیم تا در خصوص آن با شما صحبت کنیم تشخیص هک شدن کامپیوتر است ، زیرا طبق آمار های دریافتی کاربران زیادی پس از مدت طولانی متوجه هک شدن سیستم تان می شوند و زمانی که اطلاعات آنها مورد دستبرد و سواستفاده های مختلف قرار گرفته است به هک شدن سیستم شان شک کرده و به دنبال راه کار می گردند ، تشخیص هک شدن کامپیوتر هر چند کمی دشوار است اما ما همواره در کنار شما هستیم و تلاش مان را می کنیم تا با انتشار مقالات مفید سطح دانش و آگاهی شم
به تجربه دیده ام که اگر بخواهم راحت شوم باید به این دو کلمه کلیدی بچسبم. هرجا که احساس بکنند باسوادی، کاربلدی،  همه سعی میکنند سواستفاده کنند.هفته ای یک روز میروم درمانگاه نازلو (دانشگاه). آنجا را انتخاب کردم چون مریض نداره و میشه استراحت کرد و درس خوند. همکاران از نگهبان و راننده گرفته تا نرس، آن روزهایی که آنجا هستم فک و فامیل و خانواده شونو میارن که دکتر متخصص خوب هست. بریم بدون نوبت و مفت ویزیت بشیم . وسط ظهر که وقت چند دقیقه استراحته پیداش
دارم یاد میگیرم توی زندگی خوابگاهی تعارف ممنوعه,تجربه شد واسم سر هر چیزی تعارف نکنم ,بلکه با مهربانی و ادب اما جدیت رفتار کنم ,انقدر که برداشتن مواد غذاییم,استفاده از ظروفم و نشستنشون یا شکستن ظرف هام ,یا مزاحم خوابم شدن ,واسشون عادی نشه ... از دیشب شروع کردم به مشخص کردن حریمم ,و متوجه شدم خیلی ها واقعا سواستفاده گر هم هستند و متوجه نمیشن صرفا داری بهشون محبت میکنی ,خ.ر نیستی!
خلاصه اینکه,خوبه که بلدم نه بگم :)
✅نصب دوربین در قسمتهای مشاعی یا مشترک مثل پارکینگ و راه پله و... تنها با تصویب هیئت مدیره ساختمان مجاز است .بنابراین نصب دوربین بوسیله ساکن یک آپارتمان در قسمت مشاعی غیرقانونی است.نصب دوربین در محیط هایی که به حریم شخصی افراد مربوط میگردد(محیط داخلی منزل، اتاق خواب افراد، اتاق رخت کن، اتاق پرو و...)اشکال  دارد و برای نصب دوربین در اینگونه محیط ها ، داشتن مجوز الزامی است.بطور کلی نصب دوربین بصورت مخفی و به هر شکل ممکن (در محیط خصوصی ، عمومی یا م
مردا نه تنها فرق بین رنگهارو نمیتونن تشخیص بدن بلکه

، فرق پلوپز و آرامپز و زودپز و ماهیتابه رو نمیدونن
به همشون میگن قابلمه
............. 
دستگیری مادر شوهر یزدی که گوشی عروسش را هک کرده است! 
رییس پلیس فتای یزد گفت: مادر شوهر یزدی که با هدف انتقام گیری نسبت به هک کردن اطلاعات و سواستفاده از گوشی همراه عروسش اقدام کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. /ایسنا 
+مادرشوهرم، مادرشوهرای قدیم! حالا درسته خون به جیگرت میکردن ولی دیگه نه در این حد

امام معلم شریعت و مامور اموختن درست زندگی کردن است
امام طبیب نیست . امام شافی نیست . امام قاضی الحاجات نیست . امام در امور خداوند دخالت نمیکند
امام بنده مقرب خداوند است با مسئولیت و اختیارات محدود
از امام و دین سواستفاده نکنید تا در چنین اوقاتی ناتوان جلوه داده شوند!
"ای کسانیکه با زبان ایمان آوردید . با قلب ایمان بیاورید"

دلم میخواد فقط ادمای منطقی و مهربونو بشناسم ادمایی که نگاهشون چشو نوازش میکنه ادمایی که خندشون قشنگ ترین حالت ممکنه. من دیوونه وار وجود همچین انسان هایی رو لازم میدونم در زندگیم،از وجود انسان های تکراری که فکر میکنن همه چیز بهشون مربوطه بیزارم خیلی بیزار شدیدا بیزارم :)از موقعیت هایی که سواستفاده میکنن وحشت دارم ؛خیلی وحشت. امیدوارم همه پرندها برینن رو سر همچین شغال های انسان نمایی..|اطاق خودکشی|
توجه:این کتاب کاملا رایگان در سایت بدون رمز قرار داده میشود
موضوعات
1-کالی لینوکس چیست؟
2-.......
3-تست نفوذ+هک
این کتاب طوری نوشته شده که یک فرد کاملا مبتدی با مطالعه و تمرین و تکرار این کتاب میتوانید با کمی تلاش مفاهیم تست و نفوذ را یاد گرفته و از آن ها برای تقویت علوم خود در این زمینه استفاده نماید.

--خواهشمند است اگر اندوخته ای از این کتاب کسب کردید در راه غیر اخلاقی استفاده نکنید--
مسئولیت هرگونه سواستفاده بر عهده خود کاربر استفاده کننده میب
۲۶۸۰ - «اسماعیل نوری‌علا» اپوزیسیون سکولار مقیم آمریکا که پیشتر مردم ایران را «عقب‌افتاده» نامیده بود، با بیان اینکه مخالفان جمهوری‌اسلامی باید از فرصت پیش آمده توسط بیماری کرونا استفاده کنند، گفت: “اپوزیسیون باید از کرونا برای ضربه به حکومت و افزایش مقبولیت خودش استفاده کند!”لینک منبع: www.tiny.cc/mzdr121
دانلود فایل اصلی
خیلی از اوقات ، پیش اومده که دچار حمله هکرها و یا نفوذ ویروس و تروجان از طریق نرم افزارهای مختلف شدیم ؛ اما به جای اینکه خونسردی خودمون رو حفظ کنیم ، کارهایی کردیم که کار هکینگ رو برای فرد سازنده ویروس ، راحت تر کرده .
در این پست ، روش هایی رو معرفی خواهیم کرد که احتمال نفوذ و سواستفاده تروجان ها رو از سیستم شما ، به حداقل میرسونه
ادامه مطلب
2570 - «علی جوانمردی» خبرنگار تجزیه‌طلب شبکه دولتی «صدای آمریکا» که پیشتر از مبارزه مسلحانه با جمهوری‌اسلامی حتی به قیمت سوریه‌سازی ایران حمایت کرده بود، این‌بار با حمایت از سواستفاده اغتشاشگران و اشرار از اعتراضات معیشتی مردم، گفت: “نباید در برابر حکومت کوتاه آمد، اگر در خیابان بمانید و با روند موجود، مطمئن باشید رژیم شنبه سقوط می‌کند!”لینک منبع: www.b2n.ir/mzdr114
دانلود فایل اصلی
نشستم و خیره به صفحه چتی ام که با جوین شدن من، خیلی عادی پیام داده «سلام. خوبی؟». انگار نه انگار که همین آدم از تمام اعتماد من سواستفاده کرد و زد زیر حرفاش و دوست دارم گفتناش!
آره خب، آدمی که نظرش این باشه، حالا که به درد ازدواج هم نمی خوریم می تونیم دوست معمولی یا دوست صمیمی باشیم باید خیلی عادی همچین پیامی بده. چطوری با آدمی بودم که همچین عقیده ای داره؟ اصلا چرا نفهمیدم اینو؟
می دونه جون کَندم تا حقیقتو توف نکنم تو صورتش؟
اصلا اینایی که نوشتم
نه به هر کسی یا گروهی که ،
مردم ایران رو خشمگین تر و پر نفرت تر می خواد
اگر اون ور آبی ها رو یه قطب و داخلی های چند آتیشه قطب دیگه باشن ، هر دوشون مردم ایران رو خشمگین و نفرت زده و هیجان زده و تکانشی و ... میخوان 
نه به همشون 
نه به همتون که برای منافعتون و یارکشی هاتون از احساس مردم سواستفاده می کنین. جایی که به نفعتون باشه نفت میریزین رو احساس مردم. جایی که به نفعتون نباشه تحقیرشون می کنین برای احساسشون
ما نیازی نداریم به کسی که ما رو سنگین و آسی
2661 - «اردشیر زاهدی» داماد شاه در آمریکا و وزیر خارجه کابینه هویدا درباره دوران طولانی نخست‌وزیری او نوشته است: “مهمترین عامل بقای هویدا در راس قدرت این بود که او به هیچکدام از اعضای خانواده پهلوی و دیبا «نه» نمی‌گفت! ... هویدا در زمان نخست‌وزیریِ نه فقط با سواستفاده شاهزادگان و نزدیکان مبارزه نمی‌کرد و برابر این مطامع نمی‌ایستاد، بلکه برنامه‌های غیرقانونی آنها را هم تسریع می‌کرد...”منبع: کتاب «دست بوس»، ص۸۲
دانلود فایل اصلی
۲۶۶۹ - «هوشنگ امیراحمدی» اپوزیسیون مقیم آمریکا، با اعتراف به امکانات بالای پزشکی و درمانی در ایران، اذعان کرد: “مشکل بیماری کرونا بیش از اینکه مشکلی پزشکی باشد، سیاسی است. گروه‌های مخالف حکومت ایران باید سیاسی‌کاری در این موضوع را متوقف کنند ... به دروغ می‌گویند کرونا کار حکومت است و دنبال ایجاد رعب و وحشت در بین مردم هستند”منبع: www.b2n.ir/mzdr137
دانلود فایل اصلی
یسری ادم هستن تو زندگیامون همش دروغ میگن بعد خیال
میکنن ما نمیفهمیم اخه نفهم چلمنگ بیشعور اسکول فکر میکنی فللان کارو بکنی من نمیفهمم 
مثل خودت نفهمم بدبخت من خیلی وقته هبر دارم 
بعد از هرچی ادما بدت بیاد عینهو دم وصلن بهت که بفهمنن 
چ غلطی میکنی 
بابا کسافط برو سرت تو زندگی خودت باشه اه 
بدم ازت میاد متظاهر نمای دروغگو و سواستفاده گر.
#دورشوازم #دروغگو
2432 - «حسین فردوست» رئیس دفتر ویژه
اطلاعات «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش درباره فساد اقتصادی در دربار پهلوی
نوشت:‌ “در دوران نخست‌وزیری هویدا همه می‌چاپیدند و او کاملا نسبت به این
وضع بی‌تفاوت بود. از سال 1350 تا 1357 تنها در بازرسی (قسمت تحقیق آن)
3750 پرونده سواستفاده کلان تشکیل شد که عموما به دادگستری ارجاع گردید.
اما همه پرونده‌ها طبق دستور شفاهی هویدا به وزیر دادگستری، بایگانی می‌شد و
شاه نیز اهمیتی به این امر نمی‌داد و این کار از نظرش بی
سایت صیغه موقت
یک سایت همسریابی برای اینکه گزینه مورد قبول و معتبری برای ثبت نام در مورد ازدواج و صیغه موقت باشد باید دارای معیارهایی باشد از جمله این که به حفظ اسرار کاربران خود پایبند باشد و همچنین بستری را فراهم کند که افراد فرصت طلب نتوانند از آن در جهت اهداف ناشایست خود سواستفاده نمایند،سایت همسریابی عشق آنلاین پایبند به سیاستهای حفط اسرار کاربران است و با راهکارهایی جدید از شما در مقابل افراد فرصت طلب محافظت خواهد کرد
برای ثبت نام د
بلاخره بعد از یه هفته وسایلمو پس داد امشب...ولی کوتاه نیومد یه روزم کم کنه از یه ماه خونه موندن...دیگه بحثم نکردم...به قول فرزانه فایده نداره که هیچ بیشترم میکنه اگه خیلی چونه بزنم.
ولی واقعا درک نمی کنم...هنوزم اصلا نمی فهمم که مگه چه اتفاقی افتاده که حقمه اینجوری کنه باهام :(
آره اصلا من سواستفاده کردم از اینکه فهمیدم دیر میاد.باید زنگ میزدم میگفتم بهش حتی اگه نمیذاشت..ولی تهش مگه دیر کردن و سواستفاده ام واسه چی بود؟!!.. می خواستم برم یه لقمه با ب

ما معمولا دوست داریم خبرهایی را بشنویم که اطلاعات قبلی ما را تایید کند .
یعنی هم دیگران از این ضعف سواستفاده میکنن و خبرهای تحریف شده را که مهر تاییدی بر اطلاعات قبلی ماست تحویل مون می دن و هم خودمون موقع شنیدن و خوندن خبرها اونها را فیلتر و تحریف میکنیم .فکر کنم اوضاع ما ایرانی ها یکم وخیم باشه توی این موضوع !
کامنت های زیر پست های تحلیلی توییتر و کانال های تلگرامی و ... شاهد خوبی بر این مدعاست .
طرف از دید جامعه شناسی یا روانشناسی موضوعی را ت
درخانه ویلیام مداوم دنبال خودارضایی بود.افرادعاقل ازروی غریزه تصمیم نمیگیرندوبه همین علت دنبال ازدواج نمیروند.اومیدانست درمحلی که سکونت میکندجنس های مونث معتادبه منی وجوددارندکه بخواهندبدون انجام سکس لباس اوراتجسس وشستشودهند.منی اوروی لباس حکم پول شستن لباس راداشت.دربین افرادداعش اومتخصص دراستعمارفکرافرادبود.مداوم میگفت خودارضایی گناه کبیره هست.اماخودش اهل اینکاربودچون دلش نمیخواست لباس خودرابشوردازاعتیادزنان داعشی به منی سواس
خیلی وقتا با خودم میگم چرا این لطفو در حق این آدم میکنی؟ چرا داری از جون و دل برای کار یه نفر دیگه مایه میذاری در حالی که اون نمیبینه و شاید واقعا قدردانت هم نباشه؟! خیلی وقتا خودمو دعوا میکنم و زورم به خودم نمیرسه!
و یه موجود لجباز در من میگه: من کارمو درست انجام میدم، چون اینطوری خودم حس بهتری دارم، حالا اون فرد بخواد نمک نشناس باشه یا قدردان!
و همیشه هم میترسم که مورد سواستفاده قرار بگیرم، که بارها قرار گرفتم و خودم متوجه نشدم! 
انگار دوتا مو
دلم یه دوست میخواد که برم تو بغلش و سرم و بذارم رو شونه هاش و های های گریه کنم
سارا که حسابی این روزا درگیر جشن عقدشِ
ماریا که خیلی توداره و غصه هاش و تو دلش نگه میداره نمیخوام منم درد شم براش
ندا که تحمل نداره و زود قاطی میکنه
غزل و مریم و سمیرا و فاطمه و....هرکدوم مشکل خودشون و دارن دلم نمیاد از شونه هاشون سواستفاده کنم...
خانم دکتر هم سرش خیلی شلوغه و گفت بعد عید زنگ بزنم مرکز وقت مشاوره بگیرم دلم میخواد وقتی رفتم پیشش بشینم کنارش و سرم و بذارم ر
***قرار داده شد-در ادامه مطلب دریافت کنید-کاملا رایگان***
***این کتاب در دیگر سایت ها به قیمت35000تومان به فروش میرسد***
توجه:این کتاب کاملا رایگان در سایت بدون رمز قرار داده میشود
موضوعات
1-کالی لینوکس چیست؟
2-.......
3-تست نفوذ+هک
این کتاب طوری نوشته شده که یک فرد کاملا مبتدی با مطالعه و تمرین و تکرار این کتاب میتوانید با کمی تلاش مفاهیم تست و نفوذ را یاد گرفته و از آن ها برای تقویت علوم خود در این زمینه استفاده نماید.

--خواهشمند است اگر اندوخته ای از ا
ده دقیقه زمان گرم کردنم رو چون دستگاه ها پر بود انجام ندادم، ده دقیقه جلوی سلف منتظر شدم و برگ هایم از این دیسیپلین:)))
----
هرگز تعلقی به این خراب شده نخواهم داشت. هیچ حقی برای انسان ها قائل نیستند هیج حقی! انگار ما همین که گرسنه نمانیم و نفس بکشیم کافی است! در جای خودش انتظار پیشرفت و تولید داخلی و حمایت و صد جور انتظارات تخیلی هم دارند! 
از احساسات مذهبی و غیرمذهبی مردم به هر بهانه ای سواستفاده میکنند و مردم را یک مشت احمق نفهم میدانند که به هر
/ گفت‌وگوی انصاف نیوز با یک کارشناس ارتباطات /
شرکت‌های
اپراتور تلفن همراه وظیفه دارند در شرایط اضطراری از طریق  «اس ام اس سی
بی» به کاربران خود اطلاع‌رسانی کنند، اما به گفته‌ی کاربران شرکت ایرانسل،
این شرکت در میان پیام‌هایی که از طرف ستاد مدیریت بحران جهت حفظ نکات
ایمنی در سیل و بارندگی ارسال می‌کند، پیام‌های تبلیغاتی هم برای مخاطبان
خود می‌فرستد که این موضوع واکنش‌های زیادی از طرف کاربران به دنبال داشته
است. روح الله مهرجو کار
جریان حامی FATF برای افزایش فشار در راستای تصویب درخواست‌های FATF، دست به دوگانه‌سازی‌های دروغین FATF و معیشت زده است.
در آخرین نسخه از این دوگانه‌سازی‌ها ادعا شده است در صورت اجرا نشدن درخواست‌های FATF، واردات اقلام غذایی و دارویی با مشکل مواجه خواهد شد.
این ادعاها در حالی است که FATF اساسا نهادهایی که در حوزه‌ی اقلام بشردوستانه (غذا، دارو و تجهیزات پزشکی) فعالیت دارند را دارای ریسک بالا نمی‌داند و اعلام می‌دارد که اجرای استانداردهای FATF نبا
کسیکه تورو نخواد اگه تمام آدمهای دنیا هم ولش کنند اگه همه آدمهای دنیا هم ازش سواستفاده کنند اگه همه آدمهای دنیا هم سرش کلاه بذارند و تحقیرش کنند بازهم تورو نمیخواد .
فکر نکن اگه یکی بهش بدی کرد یاد تو میوفته و میگه کاش با اون مهربون بودم نه اون اتفاقا دنبال کسی هست که نمیخوادش دنبال کسی هست که در دسترسش نیست دنبال کسی هست میدونه نمیتونه بدستش بیاره . تو که هر لحظه در دسترسش هستی دلشو میزنی . 
به چند نفر نه گفتم اونا الان چندساله دنبال من هستن د
سلام ! 
خب بچه‌ها من دیروز و امروزو بیدار نموندم. خواهرم تو اتاق خوابیده بود و نمیتونستم چراغو روشن کنم! اعصابمم خورد شد گرفتم خوابیدم :/ امروز هم البته ساعت ۹ کلاس داشتم. مجبور بودم بخوابم. ساعت ۹ هم پاشده‌م استادمون اومد گفت برین فلان ویدیدی یوتیوبو گوش بدین. درستون همونه D: منم گرفتم خوابیدم! 
ولی با این وجود باید برا روزای بعد فکری کنم. امروز بهش میگم من میخوام برقو روشن کنم برو جای دیگه بخواب :/// 
راستی فردا موقع غروب آفتاب ماهو ببینید. ماه
#یادش_بخیر
تابستونا از دانشگاه میومد نیاسر و بهترین زمانی بود که میتونستیم زیاد ببینیمش.
با اینکه چند سال ازمون بزرگتر بود ولی خیلی درکمون میکرد و همیشه هر پیشنهادی میداد بدون اینکه یک لحظه مکث کنم یا فکر کنم موافقت میکردم.
خیلی وقتا هم سواستفاده میکرد و من و سرکار میذاشت و بعدش هم میخندید ولی خنده هاشم شیرین بود.
یادش بخیر یه روز گرم تابستون گفت: کی میاد بریم استخر و تمیز کنیم؟
تمیز کردن استخر سخت ترین و کثیف ترین کار ممکن بود ولی مهدی به حدی
سالها پیش از تنهایی میترسیدم. اینکه کسی رو نداشته باشی و کسی تو زندگیت نباشه.کسی نباشه که دست همدیگه رو بگیری و بزنی بیرون و کوچه ها و خیابون ها رو با هم ببینی و خوشحال باشی.
نخستین بار که کسی تو زندگیم اومد حدود سالهای 1386 یا 1387 (دقیق نمیدونم) بود. عمر این با هم بودن به سه ماه هم نکشید.
بعدها فهمیدم که مورد سواستفاده قرار گرفتم. ولی به خودم نوید این رو دادم که باز کسی در مسیر زندگیم قرار میگیره و همونی خواهد شد که به قولی منتظرش بودم.
سال پیش بود ک
چیه آدمی جز هوس دوست داشته شدن؟
یواشکی سری به صفحه‌ی توییترش زدم، دیدم حالش خوب است، دیدم خیلی ردیف و قشنگ فراموشم کرده، دیدم توسعه دهنده‌ی حوزه‌ی الکترونیک نامیده خودش را. یاد روز نخستی می‌افتم که به تهران آمده بود و سراپا شوق بود و ترس، سراپا هیجان و اضطراب، مدام از خودش پیام می‌گذاشت... چه خوش روزهایی بود! یادم آمد چقدر خوب ظرافت‌های کاستی‌هایش را شناخته بودم و مدام مستقیم و غیرمستقیم بالا می‌کشیدمش. حالا کجاست؟ آن بالایی که من و امث
میدونی من هر بلایی سرم بیاد به قول معروف پوستم کلفته! هر چند بار که بخورم زمین و زانوهام زخمی شن باز هم پامیشم
تا اینجای زندگیم اومدم ... قوی ، محکم ، موفق ، سربلند
نمیذارم چهارتا آدم که هیچ جایی توی زندگیم ندارن اینا رو ازم بگیرن
یه درخت تنومند رو هر چقدر هم سنگ به سمتش پرتاب کنن چیزیش نمیشه.شاید خراش برداره ولی همچنان ریشه هاش توی زمین جا دارن و رشد میکنه و رشد میکنه و میره به سمت آسمون
خیلی اتفاق ها ممکنه توی زندگی برامون بیفته که پیش بینی نم
اگر قصد خرید ویلا در چمستان را دارید و مناظر آن را پسندید و از نظر قیمت، مسیر، امکانات ویلا، ویو و … به نتیجه رسیدید مهم‌ترین  عاملی که باید در نظر داشته باشید که درست و بدون هیچ مشکلی باشد سند ویلا در چمستان است.
هرچقدر هم از شرایط حقوقی ویلا املاکی ها صحبت کردند و گفتند مشکلی نداره یا صد در صد دنبال سند باشید و یا با یک وکیل مشورت کنید چراکه با زبان بازی و تعریف‌های زیاد و مثال زدن و … و کلا طبیعت و منظره وسوه انگیر شمال به راحتی شما را قانع
نمیدونم چرا با وجود اینکه خیلی وقت دارم ولی فرصت نمیکنم به کارهام برسم و کنارشم به وبلاگم سر بزنم و چند خطی هم اینجا بنویسم.درسته که برگشتم سرکار،تمام وقت هم برگشتم؛ ولی باز هم وقت زیادی دارم که بتونم به این کارهای جانبی برسم.
اقا گویا ما کرونا رو شکست دادیم خداروشکر.ملت چنان رفتار میکنند که انگار نه انگار کرونایی اومده و رفته ! اکثرا ریلکسن،بی ماسک بی دستکش! ذرت مکزیکی و بستنى توپی میخرن از همین رو به رو با فراغ بال میخورن ! اصلا یه وضعیتی!
ا
من خوابگاه زندگی میکنم.
یه هم اتاقی داشتم که اذیتم کرد یخورده... ازینایی که پشت سرت همه چی میگن و وقتی به خودت میرسن مهربون میشن و نمیدونن که میفهمی! من خیلی خوبی کرده بودم بهش، اذیتش نکرده بودم واقعا، و اون ناراحتیش از من به خاطر حسودی و این چیزا بود. یعنی از یه سری چیزایی ناراحت شده بود که به اون مربوط نیست اصلا. مثلا میرفت با یکی دیگه مینشست درباره ی این حرف میزد که من کلی دوست پسر دارم و واییی واااییی چقد بده مخصوصا اینکه ازشون!!! سواستفاده هم
خدایا چه کنم چند روزه لام تا کام حرف نزدم و فضای خونه غم آلود و شیطانیه و همش غم تزریق میکنن انگار یه  عده منتظر بودن من خفه شم تا سو استفاده های خودشون رو بکنن نمی دونم ولی غم تا جایی خوبه که با اشک تبدیل به خوشی شه اگه قرار باشه الکی نگران باشی و  هی زانو غم بگیری و عقده کنی شیطان سواستفاده میکنه من دوست ندارم کسی بخاطرم غم بخوره و الکی نگران حالم باشه و حالمو بدتر میکنه شیطونه میگه یه آهنگ رقص بزار و برخص و فیلم ضبط کن حالا تا فکرامو بکنم ببین
من  فهمیدم مردهایی وجود دارن که مذهبی نیستن ولی با زنهای مذهبی ازدواج میکنن تا خیالشون راحت باشه زنشون با مردی در ارتباط نیست و بعدخودشون…
یع عده مردهای مذهبی هم هستن که با زنهای غیر مذهبی ازدواج میکنن چون میگن میخوان با کسی زندگی کنن که باهاش حال کنن  ولی احترامی برای زنشون قائل نیستن و با زنهای مذهبی دیگران دوست دارن صحبت کنن درددل کنن بهشون کمک کنن
یه سریها هستن هردو طرف مذهبی نیستن یک سریها هم هر دو طرف مذهبی هستن که بهترین نوع ازدواجه
اخیرا گریه با من قهر کرده و گاهی که شدیدا نیاز به تخلیه احساسات دارم برای من ناز میکنه و فقط در قالبِ بغض خودی نشون میده!
امروز ظهر میشه گفت تقریبا یک حمله عصبی داشتم که به میگرن و سِر شدن یک سمت صورت،خشم و بغض،لرزش دست و استرس ختم شد!
مامان هما توی حیاط خونشون افتاده بود،سرش شکسته و از گوش و حلق و بینی خونریزی داشته اونوقت خاله ی همیشه در صحنه هم تلفن برداشته همه دخترا رو خبردار کرده که بیایید،از اینور ماه بانو گریه میکرد و دور خودش میچرخید که
- یه مدتی هست وعده های خوراک که در طول هفته میخورم، برخلاف 4 سال گذشته بعد از مامان، دیگه محدود به "عدس پلو، سوسیس، نیمرو" به صورت چرخشی نیست. و ترس و تنفر همیشگیم از آشپزی رو کنار گذاشتم و شروع کردم به پخت و پز و کارهای متفرقۀ دیگه در آشپز خونه. یه سری دستورالعملها رو می خونم، یه سری نکات رو از یک خانوم خیلی خیلی خیلی حرفه ای در آشپزی در یک گروه تلگرامی میپرسم(به اسم زهرا خانوم)، یه سری نکات هم خودم اضافه می کنم، طبق یه روالی اون دستورالعمل رو پیا
کاربران شبکه‌های اجتماعی به استوری تبلیغاتی بهنوش بختیاری در رابطه با یک شربت که آن را درمان کرونا می‌نامد واکنش نشان دادند.
 تبلیغات اغراق‌آمیز برای مساله‌ای که اساسا فعلا درمانی ندارد و ذهن جامعه را هم به خودش مشغول کرده، به زعم کاربران شبکه‌های اجتماعی به نوعی سواستفاده از اعتماد مخاطب است. برخی کاربران پا را فراتر از گله و گلایه گذاشتند و خواهان برخورد با بهنوش بختیاری شدند!
سلام نو
بعضی وقتها بعضی چیزا که هیچ وقت اولویت نقل کردنت نبوده بخاطر جزئیات بی ربط و بانمکش تعریف کردنی میشن، مثل سه تا خانم امروز صبحی که برا خواستگاری اومده بودن، پای راستم روی پای چپم بود و میوه میخوردم و حرفای شادی رو تایید میکردم، میز من روبه روی در ورودی اتاقمونه، دوتا بچه رو که کنارشون دیدم با نیشخند رو به خانم "ف" گفتم: مشتریات اومدن، فکر کردم برا سبدغذایی اومدن، نیشخندم تلافی دست انداختنای خانم "ف" بود که هر بار تلفن زنگ میزد و منو میخواستن(ب
خبرگزاری مهر نوشته: سناتور «جاش هاولی» لایحه ای به نام «قانون فناوری کاهش اعتیاد به شبکه های اجتماعی» (Social Media Addiction Reduction Technology Act) را به مجلس آمریکا ارائه کرده است. این لایحه در صورت تصویب ویژگی های سواستفاده جویانه شبکه های اجتماعی را ممنوع می کند.
 این لایحه اسکرول کردن متوالی و پخش خودکار ویدئو و صوت را ممنوع می کند. همچنین طبق آن در شبکه های ا جتماعی«نقطه توقفی» برای پست ها و سرویس رسانی وجود خواهد داشت که کاربر را مجبور می کند از شبکه اجت
صدای زوزه ی باد از بیرون میاد، به اضافه صدای مقوایی که پدر برای بستن دریچه کولر روش کشیده. کار هر سال پاییز و زمستونشه. دریچه رو می بنده و روش مقوا می کشه تا گرمای تو خونه ازش خارج نشه. بیرون هوا خیلی سرده. این صدا و این هوا رو دوست دارم. مخصوصا وقتی خودمو می پیچم لای پتو و گرمای رادیاتور هوای اتاقو مطبوع می کنه. آدما گاهی در ابعاد کوچیکم خودخواه ترینن. مثه من وقتی غرق این لذت دلم می خواد فراموش کنم و به روی خودم نیارم ممکنه همین هوا و این سوز بر
متن شبهه
‏ اهتزاز پرچم عراق در میدان آزادی تهران! 
باور کردنی نیست، ایرانی هرگز در تاریخ چنین تحقیر نشده بود. هشت سال با تحریک ارتش عراق، جنگی خانمان‌سوز را آغاز و ایران را ویران کردند. میلیون‌ها تن را به خاک سیاه نشاندند تا سی سال بعد، پرچم همان کشوری که جوانان ما را کشت، مجروح کرد و اسیر تخت آسایشگاه‌ها ساخت، در بزرگ‌ترین میدان تهران برافراشته شود. 
پاسخ خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان را چه می‌دهید؟ آیا خون شهیدان هشت سال جنگ را پای
امروزه ، یکی از مشکلات و بزرگترین دغدغه ها این است که چگونه مراقب هرگونه سواستفاده و دسترسی افراد ناشناس به حساب مان شویم ، افراد زیادی روزانه در خصوص کم شدن پول از حساب بانکی ابزار ناراحتی کرده و به دنبال راه حل بودند و واقعا هم پیدا کردن علت کم شدن پول از حساب بانکی آزار دهنده و کلافه کننده است ، چون همیشه حواس پرتی و خرج کردن واقعی پول در کار نیست و ممکن است افرادی به اطلاعات حساب شما دست پیدا کرده باشند ، با ما همراه باشید تا نگاهی داشته با
بر اساس گزارش های اعلام شده معضل سیم کارت های بی هویت جز مسائلی ست که چندین سال گریبان گیر بسیاری از کاربران شده است.با آنکه سازمان تنظیم مقررات و اپراتورها تلاش های فراوانی برای رفع این مشکل کرده اند اما همچنان در بعضی مواقع شاهد معامله این دست از سیم کارت ها هستیم.
بسیاری از این سیم کارت‌ها در واقع همان هدیه‌هایی هستند در زمان خرید سیم کارت جدید به کاربران داده می شود. با توجه به این که از این سیم کارت ها برای کارههای خلاف و کلاهبرداری است
امروز می خواهیم در خصوص نحوه دریافت رمز دوم پویا و این این رمز چیست صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را تولید و در اختیار شما قرار دهیم. مزایای این رمز کاهش سرقت و دزدیده شدن اطلاعات حساب و پول از حساب بانکی شماست ، حتما شما هم هشدارهای پلیس فتا را در خصوص سرقت های اینترنتی و چگونگی مراقبت از رمز بانکی و ... را در رسانه های اجتماعی مانند رادیو و تلویزیون شنیده و دیده اید ، از این رو در پی کاهش این موارد سواستفاده ها شرایطی برای گرفتن رمز دوم پویا فراهم
هرچقدر که عملیات های بانکی از طریق اینترنت آسان انجام می شود ، به همان اندازه یا با اختلاف کمی  ، امنیت آن هم ممکن است مورد سواستفاده قرار بگیرد ، از این رو جهت حفظ امنیت اطلاعات و حفاظت از آنها تدابیر مختلف و راه هایی در نظر گرفته شده است تا مشتریان با رعایت و استفاده از آنها بتوانند مانع از به سرقت اطاعات حساب شان توسط دیگران شوند.
با ما همراه باشید تا چگونگی دریافت رمز پویا بانک تجارت ، را بررسی کرده و مشاهده کنیم که چه اقداماتی جهت کار و فع
ما بکشیم قاتل و اغتشاش گریم اونا بکشن شهادته و قتل نیست!
قشنگ نیست که انقدر راحت از زیر قتل هایی که میکنن فرار میکنن؟
اغتشاشگر؟؟ کسی که از شدت نداری زده به سیم آخر رو به جای اینکه دستش رو بگیری میگی اغتشاشگر؟؟؟ گیریم که چند نفر این وسط سواستفاده کردن ولی بخاطر چند نفر این همه آدم میشدن اغتشاشگر لعنتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم خودتن چطور نمیفهمی چطوری اینقدرر دیو صفتی آخه؟؟
حالا خودت زدی این همه آدم رو کشتی و اگر به خودت بود هنوزم نمیگفتی کار خودت بوده.
اگر خود یا خواهر و بردار هایتان درسن حساس و بلوغ ذهنی و جنسی هستید پیشنهاد میکنم تمام حواس خود را جمع کنید و از اشتباهات گریزان باشید!بچه های طلاق آسیب پذیر تر از هر بچه ای هستند و چه بسا که در سن بحرانی و عاطفی نیز باشند!
برخی از اونا بدلیل احساس کمبود محبت و تنهایی سعی دربرقراری روابط عاشقانه  و یا حتی روابط نامشروع هستن!
بهتره که بدونید این فقط یک نوع متقاعد کردن هستد که فرد با ایجاد یک رابطه نامناسب سعی دارد کمبود محبت و تنهایی هایش راجبرا
برند چیست؟ علت ثبت برند و علامت تجاری چیست؟
برند نشانی است که باعث می شود محصول یا کالای تولید شده و یا ارائه شده توسط ما از سایر رقبا متمایز شود.
با جهانی شدن و رشد سریع شرکتها و حتی تشابه در محصولات مصرفی و شناساندن محصول و خدمات خاص خود و همچنین متمایز ساختن آن ها با محصولات و خدمات سایر شرکتهای دیگری و جلوگیری از سو استفاده دیگران نیاز به ثبت برند و ثبت علامت تجاری یکی از نیازهای ضروری بوده و این یکی از عوامل موفقیت در بازارهای داخلی و جها
برند چیست؟ علت ثبت برند و علامت تجاری چیست؟
برند نشانی است که باعث می شود محصول یا کالای تولید شده و یا ارائه شده توسط ما از سایر رقبا متمایز شود.
با جهانی شدن و رشد سریع شرکتها و حتی تشابه در محصولات مصرفی و شناساندن محصول و خدمات خاص خود و همچنین متمایز ساختن آن ها با محصولات و خدمات سایر شرکتهای دیگری و جلوگیری از سو استفاده دیگران نیاز به ثبت برند و ثبت علامت تجاری یکی از نیازهای ضروری بوده و این یکی از عوامل موفقیت در بازارهای داخلی و جها
امشب با دوستام رفتیم بیرون بماند که چقدر سر این که کافه بریم یا نه بحث کردیم ولی آخرش رفتیم کافه ... از سال قبل که مسابقه ذهن زیبای من ، برنده شدم قرار بود دوستامو دعوت کنم که بعد یک سال که مرتبا کنسل شد قرعه به نام امروز افتاد که بریم بیرون ... محیط کافه کلا مناسب ما نبود و تفاوت ما با افرادی که اونجا رفت و آمد میکردن به وضوح مشخص بود و کلی دود سیگار و قلیون رفت توی حلقمون D: ... قرار شد هممون یک خصوصیت اخلاقی خیلی خوب و خیلی بدمون رو بگیم خیلی جالب ب
7 ساله بودم. پسر خاله مادرم با خانواده خانه ای با فاصله یک خانه از ما اجاره کردند. همسایه وسط که من همکلاسی و همبازی دخترشان بودم زن عجیبی بود. در حال بازی با دخترش بودیم. من را نشاند و در باره خانواده پسر خاله مادر کلی از من سوال پرسید. من هم جواب ها را دادم. سیاست چه میدانستم چیست!! مکر چه میدانستم چیست! 
چند روز بعد که داشتیم با بچه های کوچه در حیاطمان بازی میکردیم( نوبت حیاط ما بود) زن پسرخاله مادر آمد. رفت داخل ساختمان پیش مادرم. طولی نکشید ماد
درخانه ویلیام مداوم دنبال خودارضایی بود.افرادعاقل ازروی غریزه تصمیم نمیگیرندوبه همین علت دنبال ازدواج نمیروند.اومیدانست درمحلی که سکونت میکندجنس های مونث معتادبه منی وجوددارندکه بخواهندبدون انجام سکس لباس اوراتجسس وشستشودهند.منی اوروی لباس حکم پول شستن لباس راداشت.دربین افرادداعش اومتخصص دراستعمارفکرافرادبود.مداوم میگفت خودارضایی گناه کبیره هست.اماخودش اهل اینکاربودچون دلش نمیخواست لباس خودرابشوردازاعتیادزنان داعشی به منی سواس
دوستت دارم‌ها را نگه می‌داری برای روز مبادا،غریب است دوست داشتن.دلم تنگ شده‌ها را، عاشقتم‌ها را…این‌ جمله‌ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی‌کنی!باید آدمش پیدا شود!باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا، از امروز گفتنش پشیمان نخواهی شد!سِنت که بالا می‌رود کلی دوستت دارم پیشت مانده، کلی دلم تنگ شده و عاشقتم مانده که خرج کسی نکرده‌ای و روی هم تلنبار شده‌اند!فرصت نداری صندوقت را خالی کنی.! صندوقت سنگین شده و نمی‌توانی
فیفا در راستای اقداماتی که برای سلامت بازیکنان فوتبال بعد از شیوع کرونا در نظر دارد، سرانجام امروز جمعه قانون انجام پنج تعویض برای هر تیم در طول یک مسابقه را تصویب کرد.برای جلوگیری از وقت‌کُشی تیم ها هنگام تعویض، فیفا اعلام کرده است که هر تیم فقط در سه مقطع می تواند تعویض هایش را انجام بدهد
دو هفته پیش بود که فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) پیشنهاد داد در صورت ادامه مسابقات فوتبال پس از تعدیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، تیم‌های فوتب
سه شنبه است این هفته از همون شنبه خسته بودم. به جز دوشنبه همه روزها با تأخیر رسیدم شرکت خوشحالم که فردا چهارشنبه است. خوشحالم ولی میدونم باز پنج شنبه و جمعه عین برق و باد میگذره. 
بعد از کار امروز رفتم سینما با دوستم فیلم تختی رو دیدم ذهنم هنوز مشغول بهش. سر راه شیر و قارچ خریدم که برای آلنی سوپ شیر بزارم عصر که زنگ زده بودم گفت حالش خوب نیست و علایم سرماخوردگی داره. الان سوپ داره میپزه منم نشستم روی مبل تو پذیرایی به سمت آشپزخونه نگاه میکنم و م
بعد از رنسانس در اروپا و بوجود آمدن طبقه مستقلِ تجار یا بورژوا ها و بتدریج ورود آنها به عصر مدرن و صنعتی و آغاز انقلاب صنعتی، نیاز به ثبات سیاسی ، کاهش نااطمینانی ها و حفظ حق مالکیت برای افزایش داد و ستد، تجمع سرمایه و افزایش سرمایه گزاری مورد توجه قرار گرفت. ایراد سیستم دیکتاتوری در این است که تجمع و تمرکز قدرت فارغ از اینکه فرد یا حزب راس هرم کیست، بطور سیستماتیک فساد انگیز بوده و موجب سو استفاده و درنهایت تغییر و تطبیق مقررات و قوانین و رو
خود ماییم که به آدما یاد می‌دیم چطور باهامون رفتار کنن.
وقتی برای بار اول و دوم که اون رفتار رو می‌بینیم و علیرغم ناراحتی زیادمون، هیچ واکنش بدی نشون نمی‌دیم، خب معلومه که به تکرار اون رفتار ادامه میده و بعد که بهش بگی با این دست جملات مواجه میشی که: فکرش رو نمی‌کردم آدم اینجوریی باشی که سر این مسائل ناراحت بشی! فکرش رو نمی‌کردم انقدر بی جنبه باشی! فکر می‌کردم متوجه باشی که شوخیه...
ولی لطفا فکرش را بکنید!
بله من همینقدر بی‌جنبه هستم!
وقتی د
در ادارات و سازمان ها، و حتی
شرکت های بزرگ و کوچک، همیشه دغدغه این وجود دارد که چگونه از اطلاعات مهم
حفاظت کنند و هزینه های زیادی را صرف این موضوع خواهند کرد. اما از طرفی
دیگر، پس از اتمام اعتبار این مدارک، چگونه بایستی آنها را از بین برد که
مورد سواستفاده قرار نگیرد.
کاغذ خردکن
در این حالت اهمیت ویژه ای پیدا می کند. شاید این مدارک اهمیت خود را برای
خود شخص از دست داده باشند اما دیگران می توانند از آنها سواستفاده کنند.
بنابراین اهمیت کاغذخ
از جمله مشکلات
جنسی که ترس و اضطراب شدیدی برای زنان بوجود می آورد واژینیسموس  یا دخول غیر ممکن از راه واژن می باشد. این مشکل
می تواند سالها بدون آگاهی زوجین سالها بطول بیانجامد. گاه زوج همسر خود را به سرد
مزاجی و یا عدم عشق و علاقه متهم می کند. زوجه نیز دچار اضطراب شدید و انزجار از
هرگونه ارتباط جنسی می شود. این در حالی است که با دانش کافی به راحتی می توان
آنرا درمان کرد. واژینیسموس عبارت است از انقباض غیر ارادی عضلات (یک سوم خارجی)
اطراف مهبل که
رمان دزیره
دانلود رمان دزیره جلد یک و دو اثر آن ماری سلینکو با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان
داستان زندگی اوژنی دزیره کلاری ملقب به دزیدریا ملکه سوئد و نروژ، فرزند فرانسیس کلاری تاجر ثروتمند ابریشم در قرن هیجدهم ( هشتم نوامبر سال 1377 میلادی ) در شهر پدری اش مارسی فرانسه چشم به جهان گشود و طی جریاناتی با ناپلئون بناپارت و برادرش آشنا می شود  ...
خلاصه رمان دزیره
ناپلئون که در آن دوره یک ارتشی ساده و فقیر
توی پست قبلی گفتم همه ی آدما خائنن و این رو یچیز بد میدونستم. ولی حرف افراطی ایه چون اگه خیانتی نباشه وفاداری ای معنی پیدا نمیکنه و بستگی داره از کدوم زاویه دید:/.مثلا میگن که جد گرگها و سگ ها یکی بوده و وقتی سگ ها یه گروه جدا گونه میشن که یکی ازون گونه ی اولیه سعی می‌کنه به آدما وفادار بمونه و گله ی وحشی رو ترک می‌کنه. الان سگ از نظر گله خائنه :/ و از نظر آدما یه موجود کاملا وفادار:/
آدم به یچیزی خیانت می‌کنه تا بتونه به چیزی وفادار بمونه. درسته ک
برای آدمی مثل من اجتماعی شدن کار خیلی سختی بود. البته منظورم از اجتماعی شدن پیدا کردن دوست است! من دوران زیادی از مدرسه را منزوی، تنها و غمگین سپری کردم تا که به سن خاصی از تینیجری رسیدم و حس کردم دیگر نباید بخاطر نداشتن دوست غصه بخورم. و دقیقا در همان نقطه از زمان انسان ها به سمت من جذب شدند.
اولین دوست صمیمی من که قصد سواستفاده از من را نداشت ش.ر بود. ش یکی از بچه های معروف مدرسه بود و هیچکس نمیفهمید چرا با من دوست شده. بهرحال او در عین اینکه خ
توی پست قبلی گفتم همه ی آدما خائنن و این رو یچیز بد میدونستم. ولی حرف افراطی ایه چون اگه خیانتی نباشه وفاداری ای معنی پیدا نمیکنه و بستگی داره از کدوم زاویه دید:/.مثلا میگن که جد گرگها و سگ ها یکی بوده و وقتی سگ ها یه گروه جدا گونه میشن که یکی ازون گونه ی اولیه سعی می‌کنه به آدما وفادار بمونه و گله ی وحشی رو ترک می‌کنه. الان سگ از نظر گله خائنه :/ و از نظر آدما یه موجود کاملا وفادار:/
آدم به یچیزی خیانت می‌کنه تا بتونه به چیزی وفادار بمونه. درسته ک
- یه مدتی هست وعده های خوراک که در طول هفته میخورم، برخلاف 4 سال گذشته بعد از مامان، دیگه محدود به "عدس پلو، سوسیس، نیمرو" به صورت چرخشی نیست. و ترس و تنفر همیشگیم از آشپزی رو کنار گذاشتم و شروع کردم به پخت و پز و کارهای متفرقۀ دیگه در آشپز خونه. یه سری دستورالعملها رو می خونم، یه سری نکات رو از یک خانوم خیلی خیلی خیلی حرفه ای در آشپزی در یک گروه تلگرامی میپرسم(به اسم زهرا خانوم)، یه سری نکات هم خودم اضافه می کنم، طبق یه روالی اون دستورالعمل رو پیا
خانم "الف" به بانک می‌رود. نوبت می‌گیرد. شماره‌اش ۱۳۵ است. همان‌جا دوستش را می‌بیند که سه ساعت زود تر از او آمده و دو شماره در دستش دارد. یکی ۲۴ و  یکی ۲۵. شماره ۲۵ را از او می‌گیرد و کارش را زود تر از ۱۱۰ نفر دیگر انجام می‌دهد و خوشحال بانک را ترک می‌کند و بدتر از آن شخص گامبوی بی تربیتی که بدون نوبت کارش انجام می‌شود! (انگار معیار سن و موی سفید را باید از شخصیت و احترام حذف شده است)
آقای "ب" راننده تاکسی است. هر روز دقایقی را فریاد می‌زند تا مس
رمان دزیره
دانلود رمان دزیره جلد یک و دو اثر آن ماری سلینکو با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم رایگان
داستان زندگی اوژنی دزیره کلاری ملقب به دزیدریا ملکه سوئد و نروژ، فرزند فرانسیس کلاری تاجر ثروتمند ابریشم در قرن هیجدهم ( هشتم نوامبر سال 1377 میلادی ) در شهر پدری اش مارسی فرانسه چشم به جهان گشود و طی جریاناتی با ناپلئون بناپارت و برادرش آشنا می شود  ...
خلاصه رمان دزیره
ناپلئون که در آن دوره یک ارتشی ساده و فقیر
والا من امشب دنبال #نذری نبودم. رفتم عکس‌های خواهرم را بگیرم که دیدم اذان دادند. می‌دونستم اون اطراف یه مسجد هست. گفتم یه سواستفاده‌ای کنم و برم نماز جماعت بخونم. نماز را خوندیم و حاج آقا رفت روی منبر، گفتم تو که اوضاعت خرابه، بشین یه خرده موعظه بشنو شاید آدم شدی. منبر که تموم شد، وضه‌خون اومد و روضه‌ی حضرت قاسم را شروع کرد، نتونستم دل بکنم و نشستم. بعد سینه‌زنی شروع شد. گفتم فلان فلان شده چهارتا سینه هم برای امام حسین بزن، خیر سرت سید حسین
با همان لگن پاره  که تکنولوژی حداقل دو دهه قبل را دارد، و به لطف دلّالگی و رجّالگی و نهایت بی ثباتی مملکت، قیمتش چند برابر شده و پشت فرمان ماشین چنان نشسته که به قول استاد اخوان ثالث که در وصف مدیران پر تبختر و پر مدعا گفته بود: چون خاقان چین بر پشت فیل، یا قیصر روم بر ارابه ی طلا! اما به نظرم استاد برای ایشان خیلی مایه گذاشته؛ وگرنه نه آن آهن پاره ی تابوت متحرک، فیل و ارابه ی طلا، نه صاحبانش قیصر و خاقان هستند . خلاصه چنان نگاه میکرد که انگار من

حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی‌نوری امام جمعه شهرستان صومعه‌سرا ظهر امروز(جمعه، 24آبان) در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با تبریک ولادت پیامبر نور و رحمت امام صادق(ع) اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) منادی وحدت بود و درسیره پیغمبر اسلام، رنگ و نژاد و قوم و قبیله و زبان و ملیت ارزشش را از دست داده و تنها پیوند مکتبی، دینی واخلاق است که همه ملت‌ها را با هر رنگ و نژاد و زبان تحت یک پرچم قرار می‌دهد.

امام جمعه صومعه‌سرا افزود: آمریکا و صهیونیست‌ها ا
یک‌سالی میشه که من و محیا، در مورد یک سایت جدید سینمایی صحبت می‌کنیم که خیلی سبک و ساده، نقد فیلم و سریال و تئاتر و مستند و موسیقی و برنامه‌های تلویزیونی رو منتشر کنه و یه راهنمای ساده فیلم دیدن/ندیدن بشه.
بعد از خرید دامین و ثبت اون توی ساماندهی و طراحی فضاهای مختلف و یه سری آزمون و خطا؛ بالاخره دیشب اولین مطلب رسمیِ ما توی سایت جدیدمون به نام «سینمای ما» منتشر شد.
به بهانه تئاتر «قصر موروثی خاندان فرانکشتاین» که دیشب دیدیمش، من نقدی بر ای
فیلم《این خانه متروک است》دیالوگی داشت که 《اون لگیت》خطاب به 《الوا》که خیال پردازی هایش کورش کرده بود میگفت:(یه روز یه گربه که زیر افتاب دراز کشیده بود خواب دید که یه مَرده که زیر افتاب خوابیده و و داره خواب میبینه که یه گربه ست که دراز کشیده..گربه وقتی که از خواب بیدار شد دیگه نمی دونست که یه مرده که داره خواب میبینه یا یه گربه ست که از خواب بیدار شده..)همیشه در ذهنم همین است که من هم همان گربه ام و تمام اطرافیانم !واقعا چقدر قبول واقعیت میتوان
خانم "الف" به بانک می‌رود. نوبت می‌گیرد. شماره‌اش ۱۳۵ است. همان‌جا دوستش را می‌بیند که سه ساعت زود تر از او آمده و دو شماره در دستش دارد. یکی ۲۴ و  یکی ۲۵. شماره ۲۵ را از او می‌گیرد و کارش را زود تر از ۱۱۰ نفر دیگر انجام می‌دهد و خوشحال بانک را ترک می‌کند و بدتر از آن شخص گامبوی بی تربیتی که بدون نوبت کارش انجام می‌شود! (انگار معیار سن و موی سفید از شخصیت و احترام حذف شده است)
آقای "ب" راننده تاکسی است. هر روز دقایقی را فریاد می‌زند تا مسافرانش
ژانر:عاشقانه ، معماییخلاصه:داستان از زبون اول شخصه … اول شخص ما پسریه که فوق العاده
احساساتی و مهربونه … بر خلاف پسرای دیگه غرور نداره ، همیشه می
خنده !! ساده ست و ساده زندگی می کنه ، ساده می پوشه ، ساده
رفتار می کنه …نیازی به شناختن نداره … چون خودشه !!
پسر داستان ما دلباخته ی دختر خالشه که خب شوهر خالش به هر
دلیلی با ازدواجشون مخالفه … این بین اتفاقاتی میفته که پسر تصمیم
می گیره عوض بشه ، می خواد وجود خدا رو انکار کنه چون فکر می کنه
مسبب تموم
امروز به موضوعی فکر کردم که معمولا کمتر فکر میکردم، بنابراین مشخصه که توش اگر بیسواد نباشم خیلی کمسوادم.
آدمها معمولا در ارتباط با دیگران در اطرافشون یه خط و خطوط نامرئی ای دارن که دور خودشون رسم میکنن. بسته به اینکه چقدر به کسی نزدیک یا دور باشیم این مرزبندی ها میتونه قطر کمتر یا بیشتری داشته باشه.
اما چیزی که هست اینه که متوجه شدم این مرزبندی ها گاهی توسط خود شخص و گاهی توسط فرد مقابل رسم میشه. و اینکه افراد در ابتدای رابطه به شدت در تلاش بر

بنده همیشه به این  گفته ی خود اصرار کاملی داشتم و دارم. برای  افرادجامعه  چه خانم باشد چه و چه آقا  براساس حس صداقت درون که دارند تمایل دارند همیشه همه ی ماجرا اهای رابطه گذشته خود را برای همسر خودشان یا نامزدشان بازگو کنند و بنده با این چیز هیچ مشکلی ندارم مشکل اساسی از جای شروع میشود که ما بخواهیم به حالت دردل از تمام لحظاتی که با فرد گذشته داشتیم بیان کنیم هست .دراصل  با بیان آن موضوعاتی که اصلا ارتباط به رابطه آینده نداردآن خانم یا آن ا
یکی از نظام های اقتصادی نظام سرمایه داری میباشد که در آن ابزارهای تولید اقتصادی دارای مالکیت خصوصی میباشد. مشخصه ی بازار سرمایه داری اسن است که تولید کالا برای کسب سود اقتصادی انجام میگیرد نه لزوما برای رفع نیاز های انسان.  نشام سرمایه داری باعث پیشرفت شاخص های رفاه در کشورهایی که این نوع نظام اقتصادی را انتخاب کرده اند شده است. در این نظام، رقابت انگیزه ای میوشد که طی آن هم تولید و فروش ازدیاد میابد و هم در کنار آن، کیفیت کالاها زیاد خواهد
VA برای vetsآیا بیش از آنچه باید بنوشی ؟ آیا کسی در خانواده شما هست ؟سربازان قدیمی و اعضای خانواده آن‌ها در هنگام بازگشت یا ترک ارتش با تغییرات زیادی مواجه هستند . بسیاری از این تغییرات می‌تواند چالش‌هایی را ایجاد کند که منجر به آزار و اذیت الکل شود .جری ، یک سرباز کهنه‌کار نیروی دریایی که چهار سال در ویتنام خدمت کرده بود ، گفت : " من قبل از اینکه وارد خدمات شوم یک مشکل [ نوشیدن ] داشتم ، اما وقتی بیرون آمدم ، دراماتیک بود . " او به خانه خود آمد و نا
اختلال دوقطبی شرایطی است که تغییرات شدید در حالت و نوسانات در سطوح انرژی و فعالیت را نشان می‌دهد که می‌تواند زندگی روزمره را دشوار سازد .
این یک بیماری ذهنی جدی است که اگر درمان نشود می‌تواند روابط را از بین ببرد ، چشم‌انداز شغلی را تضعیف کند، و به طور جدی بر عملکرد تحصیلی تاثیر بگذارد . در برخی موارد ، می‌تواند منجر به خودکشی شود .
تخمین زده می‌شود که ۲.۹ درصد از آمریکایی‌ها تشخیص اختلال دو قطبی را دارند و ۸۳ درصد موارد به عنوان ماده حاد ط
روح اله مزینانی معاون اجرایی و برنامه ریزی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی نیز در این زمینه گفت: واقعیت امر این است که ماسک پزشکی مقوله ای جزو ملزومت پزشکی محسوب می شود ولی خود ماسک انواع مختلفی دارد که اکثر اینها در صنعت مصرف می‌شود و نیازی که مراکز بهداشت و درمانی و تشخیصی نسبت به ماسک داشتند از طریق تولید کننده داخلی تامین می شده و به میزان کافی نیز بوده است اما با توجه به میزان تولید به مقدار لازم به دست ما نمی رسد و در ده روز اخیر یک میل
تولید بک لینک و پیوند یا این که به چنگ آوردن بک پیوند جزو بهینه سازی خارج برگه میباشد. بعبارتی دیگر برای seo تارنما می قدرت از میزان تولید بک لینک و پیوند نیز استفاده کرد.15 مرداد 1395 - 11:58 - ارسال گردیده بوسیله ولادت قارونی
2 0
سئو در مشهد
بهینه سازی امروزی نسبتاً در دو مساله اضافه تاکید داراست : محتوا و لینک و پیوند سازی یا این که بک پیوند. ساخت محتوا و بازاریابی آن، یک مساله به طور کامل پیچیده می‌باشد که ما قصد نداریم در‌این نوشته‌ی علمی به آن بپ
سوال : 
 چی مشد اگر ادم ها هم دفترچه راهنما داشتن؟
اون وقت همه چیشون مشخص بود و میشد فهمید چجوری باید باهاش صحبت کنیم.

مهارت های پیدا کردن کردن دوست همون دفترچه راهنماست.
هر فردی در زندگی خود نیازمند یک دوست و همدل است.
دوست خوب در اوقات تنهایی یار و همدل ماست و تنهایی ما را پر می کند.
مهارت های دوست یابی به ما کمک می کند تا همدل و همراه خود در غم و شادی را پیدا کنیم و زمانی که نیاز به مشورت و کمک فردی داریم، حرف دل خود را به دوست خود بگوییم.
حالا ا
اول یک ماجرای کوچولو اما نه بی اهمیت را براتون تعریف کنم و بعد برم سر اصل مطلب .
چند روز پیش خونه ی یکی از دوستام بودم که تلفن زنگ زد و دوستم به مدت یک ساعت پای صحبت با کسی بود که مجال حرف زدن به اون نمی داد .
منم که بوق ! انگار نه انگار ناهار دعوتم کرده . کلا محو تلفن بود .
خلاصه حرف هاشون که تمام شد و تلفن را قطع کرد با خوشحالی اومد و گفت می دونی کی بود ؟ 
گفتم نمیدونم . کی بود؟!
گفت زری بود دیگه . وای نمی دونی چقدر حرف زد . چقدر خوشحال بود که با من حرف م
به همه‌ی لحظه‌های زندگی‌ام فکر می‌کنم که احساس کرده‌ام تنهای تنهایم. و بدحال و پریشان بوده‌ام.به همه‌ی چیزهایی فکر می‌کنم که برای گذر از پریشانی‌ها و سرگشتگی‌ها خودم را به آن‌ها سرگرم کرده بودم. فیلم‌ها و آهنگ‌ها و فکرها و مسخره‌بازی‌ها و هر چیز دیگر.اما هر بار به این فکر می‌کردم که به چه راهی بروم که از این حال پریشان، برای همیشه خلاص شوم؟
به دنبال یک درمان قطعی و همیشگی بودم. دنبال یک راه تماما درست. دنبال یک نفر که بدانم حرفش برای
برخلاف انتقادهای برخی از بازیکنان از ربات‌های جنگی Fortnite، اپیک گیمز اعلام کرده است که این ربات‌ها از حالت رقابتی بازی حذف نمی‌شوند.
در فصل دهم بازی Fortnite، شاهد اضافه شدن ربات‌های جنگی (Mechs) به‌عنوان وسایل نقلیه جدید بودیم. این ربات‌ها ظرفیت دو بازیکن را دارند. یکی از بازیکنان هدایت این ربات را برعهده می‌گیرد و شخص دوم هم وظیفه شلیک کردن و کشتن سایر بازیکنان را برعهده دارد. دراین‌میان تعدادی از بازیکنان فورتنایت، از قدرت بالای ربات‌های ج
...
آخر نتوانستم در برابر ضعفم دوام بیاورم و زدم زیر گریه.جلف دستش را گذاشت روی شانه ام:خیلی خب...گریه نکن...درکت میکنم...تو مقصر نیستی
باران همینجور یکریز میبارید و سر تا پایم خیس شده بود.یکم که سبکتر شدم چشمهایم را پاک کردم و به دور و برم نگاه کردم.حالا روی نیمکتی نشسته بودم که روی یک صخره قرار داشت.روبه رویمان دریا بود و دور و برمان پر بود از گلهای کوچک سفید.جلف دستمال پارچه ای خودش را بهم داد و گفت:ما بخشی از وجود تو هستیم.مثل سایه ای که هر جا بری
واقعن برام سوال شده که ما که این همه مردممون دید سیاسی دارن، چه جوری تغذیه می‌شن و دیدشون دست‌خوش تغییر می‌شه.
اصلن چه جوری این دید درشون به وجود می‌آد؟
این بحث‌های سیاسی که می‌کنیم، چه تو مهمونی، چه تو تاکسی، چه دانشگاه و... واقعن تاثیری توی بینش سیاسی آدم‌ها می‌ذارن؟
یه خرده کلّی‌تر بگم، برام سواله که مردم چه طوری فکر می‌کنن؟ چه طوری تصمیم می‌گیرن با یه نظام/حزب/جریان که وجود داره، موافق/مخالف باشن؟
و خب یه سری رفتارها برام عجیبن. هر
1.از کنار مغازه ای رد شدم که نمیدونم چی بهش میگن، عطاری نبود، جایی که چای و ادویه و هل و دارچین و نبات و اینجور چیزها میفروشند . چشمم افتاد به محتویات روی میز وسط مغازه که با نظم و سلیقه چیده شده بودند و خیلی هم هوس انگیز بودند، چوب های دارچین ، نبات های خوشرنگ، بسته های غنچه ی گل برای عطر دادن به چای و چیزهای خوشرنگ دیگه ای که الان یادم نمیاد...
بدون فکر کردن وارد مغازه شدم و سلام کردم. جوابی نشنیدم چون سر صاحب مغازه حسابی شلوغ بود، مشغول پیدا کر
 به حدی قاطی ام که نزدیک بود ساعت هوشمندمو از پنجره پرت کنم پایین!! یعنی آخرین لحظه بدهی به عمه یادم اومد که تونستم جلوی خودمو بگیرم،  وگرنه پرتش کرده بودم رفته بود!!!
خب آخه مگه چی خواستم؟! اصلا هرچی! خب بگو نه...مثل همیشه بگو نه...مثل صدبار قبل، هزاربار قبل...چرا همش دنبال اینی ثابت کنی من دنبال سواستفاده ام؟!!این درسته واقعاً؟
چند روز پیش که سرم خیلی تو گوشی بود، یعنی خیلی هم نبودا، از نظر بابا خیلی بود -_- ،  یادآوری کرد که آخر تعطیلات گوشی رو با
از اینکه هر هفته بگم درس خوندم یا نه خسته شدم :/ .هفته ی خیلی متنوعی بود :/ .برای ادمِ هیکی کیموری ای مثل من :/ خیلی چیزای سورپرایزی داشت:/ .البته من از هیکی کیموری بودن کاملا متنفرم و خب این زندگی شبه سالمندی رو اصلا دوس ندارم و این یه شرایط کاملا خودخواسته :/ و در عین حال کاملا تحمیلیه:// خب ا درس بگذریم :/ 
حس و حال کوبریک دیدن نبود و به جاش یه انیمه ی سینمایی دیدم :/ به اسم Genocidal Organ (به ژاپنی:Gyakusatsu kikan) 
که به شخصه برای من که اولا جهان سومیم و دوما دقیق
پزشکی بدون کنکور:
سلام امروز میخواهیم نحوه ثبت نام پزشکی بدون کنکور را برایتان توضیح دهیم.
خیلی از داوطلبان کنکور سراسری به دلیل جو رقابتی که ایجاد شده و با توجه به ظرفیت کم دانشگاه ها برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی نمیتوانند رتبه دلخواه خود را کسب کنند و وارد دانشگاه ها شوند به همین دلیل به سمت پزشکی بدون کنکور و یا پیراپزشکی بدون کنکور میروند و مایل هستن به هر نحوی شده در این رشته ها تحصیل کنند.
باید به اطلاع همه شما برسانم که در کشور ایرا

« اسم شریف‌تون؟»
«امام‌زاده پاستور»
...
جمله‌ی بالا از زبان «وی»، عبارت‌های بالا و چندین و چند تیتر دیگه برای این مطلب به ذهن‌م رسید، اما ترجیح دادم از اسم فیلم استفاده کنم.
واقعیت این‌ئه که «خروج» فیلم خیلی درب‌وداغونی‌ست. امروز اگر مود تلویزیون ُ به سینما تغییر نمی‌دادم و چراغ‌ها رو خاموش نمی‌کردم، به‌شدت سخت می‌شد بین اون و فیلم‌های تلویزیونی فرق‌گذاشت. 
با این‌حال، خروج یک فیلم ارزشمنده. اول این‌که صدای اعتراضی برای «اعترا
گویا همون موقع که خبر خودسوزی «دختر آبی» داغ بود، مثل همه موارد مشابه دیگه صدا و سیما اجیر شد که با جلو انداختن مردم، برای کارها و تصمیمات یک جریان فکری مشروعیت جفت‌و جور کنه. گزارشگر با دوربین و میکروفون فرستادند بین به اصطلاح مردم تا از زنان بپرسند: ورود به ورزشگاه برای شما اولویته؟ همه هم جواب دادند نه! اما نپرسیدند پس اولویت از نظر شما چیه.
حالا برای شما چی؟ ورزشگاه رفتن زنان اولویته؟
اگه از من می‌پرسیدند می‌گفتم بله! قطعا لگدمال کردن
در عرصه کسب و کارهای کنونی شاهد پیشرفت بعضی از آن ها هستیم که از یک مجموعه کوچک تبدیل به یک شرکت و یا یک برند معرف می شوند خب شاید برای شماهم پیش آمده باشد فکر تاسیس یک شرکت و یا راه اندازی یک کسب و کار افتاده باشید و حتما از خود سوال کرده ایید اگر اسمی و یا ایده ایی برای آن در نظر بگیرید چگونه می توان از آن حفاظت کرد و از تکثیر آن جلوگیری نمایید لازم است بدانید هرخدمتی را که ارائه می نمایید و یا خدماتی را برای عرضه موجود دارید اعتبار شما برند و ش
شمایی که در زمان جوانی عاشق بازی و خوشی و سبکسر بودید. همان کسی که شما آنرا با فردی بالغ، جدّی و دارای رفتار تکلیف گرا جایگزین کردید. کودک درون شما گم شده یا فراموش شده ولی هنوز هم در ناخودآگاه شما ساکن است.کودک درون همان بچه کوچکی است که علاقمند است تربیت شود، مورد توجه و مراقبت قرار گیرد و وی را دوست داشته باشند. روح آزاد، شیطان و بازیگوشی است که شما آنرا سر به راه نموده و کنترل می کنید، وی عاطفی و حساس است، شما وی را هدایت نموده و آرام می کنید
1.از کنار مغازه ای رد شدم که نمیدونم چی بهش میگن، عطاری نبود، جایی که چای و ادویه و هل و دارچین و نبات و اینجور چیزها میفروشند . چشمم افتاد به محتویات روی میز وسط مغازه که با نظم و سلیقه چیده شده بودند و خیلی هم هوس انگیز بودند، چوب های دارچین ، نبات های خوشرنگ، بسته های غنچه ی گل برای عطر دادن به چای و چیزهای خوشرنگ دیگه ای که الان یادم نمیاد...
بدون فکر کردن وارد مغازه شدم و سلام کردم. جوابی نشنیدم چون سر صاحب مغازه حسابی شلوغ بود، مشغول پیدا کر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

SENPAI ⛩